foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Ochrona danych - RODO

          

               Zgodnie z obowiązkiem stosowania przepisu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem, informujemy iż:

 

1. Administratorem Danych Osobowych jest:
Żłobek Publiczny w Zawadzkiem
ul. Powstańców Śląskich 1, 47-120 Zawadzkie

2. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Żłobku Publicznym w Zawadzkiem jest:
Pan Adam Korzuch
ul. Zagórska 84A, 42-680 Tarnowskie Góry
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

INFORMACJA
ZWIĄZANA Z WEJŚCIEM W ŻYCIE ROZPORZĄDZENIA
PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

Dyrekcja Żłobka Publicznego w Zawadzkiem informuje, że z dniem 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”).
W związku z tym informujemy o celu i zasadach przetwarzania przez Żłobek Publiczny w Zawadzkiem Państwa danych osobowych.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

             Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:


• Administratorem danych jest Żłobek Publiczny w Zawadzkiem z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 1 47-120 Zawadzkie, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Inspektorem ochrony danych w Żłobku Publicznym w Zawadzkiem jest Pan Adam Korzuch 42-680 Tarnowskie Góry ul. Zagórska 84A, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b, c, d i e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
• Dane będą udostępniane wyłącznie Żłobkowi Publicznemu w Zawadzkiem oraz innym organom zgodnie z przepisami prawa,
• Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres określony w JRWA Żłobku Publicznym w Zawadzkiem,
• Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
• Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
• Pani /Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz tradycyjny,
• Dane podaje Pani/Pan dobrowolnie.