foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dzień Babci i Dziadka w naszym żłobku

ddidb            Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co dobre. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia.
      Dlatego w podziękowaniu za Ich wielkie serce, w dniu 21 stycznia w każdej grupie odbyły się uroczyste spotkania. Z okazji Ich święta, dzieci z grupy młodszej zaprosiły Babcie i Dziadków do wspólnej zabawy, a dzieci z grupy starszej wraz z „ciociami” przygotowały krótki program artystyczny. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób okazali wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”.
          Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach. Po przywitaniu i złożeniu życzeń przez Panią dyrektor z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Po występie artystycznym Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły Im specjalnie przygotowane prezenty. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego święta.

 

Galeria zdjęć ze spotkania dostępna jest >>> tutaj <<<<